Apie Sėdmaišius…..

Apie Sėdmaišius…..

Posted by admin in Prologas

Sveiki! 

Nuo 2009 metų gaminame sėdmaišius, nuo 2010 metų teikiame sėdmaišių nuomos paslaugą. Per šį laiką sukaupėme nemažai žinių, todėl turime galimybę ir didelį norą papasakoti Jums visą tiesą apie sėdmaišius

Neturime tikslo reklamuoti savo produkciją arba paslaugas – geriems dalykams reklama nereikalinga (C) :))  Mūsų tikslas – atsakyti į visus populiariausius klausimus apie sėdmaišius ir padėti Jums teisingai pasirinkti.

Internete gausu visiems prieinamos informacijos apie sėdmaišius, bet paprastai ji sujaukta, nesisteminga, ir kas dar blogiau – dažniausiai  reklaminio pobūdžio. Mes išdėstysime viską temomis ir paprasta visiems suprantama kalba papasakosim apie tokius visiems rūpimus dalykus kaip:

– sėdmaišio kaina –kiek ir kodėl turi kainuoti sėdmaišis

– užpildas – kuom ir kaip gali būti pildomi sėdmaišiai

– medžiaga – kas, iš ko ir kaip daro sėdmaišius

– modeliai – kokie ir kam labiausiai tinka

– kitos aktualios Jūsų pasiūlytos temos

Iš pirmo žvilgsnio, viskas paprasta, bet patikėkit, kai tik pradėsime skelbti savo publikacijas, pas Jus mielieji atsiras daugybė klausimų, į kuriuos mes su džiaugsmu atsakysime. Būtent – “paprastai ir aiškiai atsakysime į visus klausimus“.  Labai norime bendrauti ir diskutuoti su Jumis, nes ginčuose, diskusijose ir gimsta tiesa – šiuo atvėju – VISA TIESA APIE SĖDMAIŠIUS ::)
© 2013 „Lennycraft“. Visos teisės saugomos.
Griežtai draudžiama „Lennycraft“ paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Lennycraft“ kaip šaltinį.

24 Sau 2013 no comments

Sorry, the comment form is closed at this time.