Medžiagų ir Spalvų Pasirinkimas

 • Pagrindinė medžiaga – itališka dirbtinė ekooda, tai patikrinta medžiaga, užsirekomendavo iš geriausios pusės.
 • Visi modeliai gaminami labai atidžiai parenkant spalvinius ir faktūrinius derinius.
 • Taip pat su džiaugsmu padėsime atskleisti Jūsų individualumą – pakonsultuosime ir įgyvendinsime Jūsų pačių sukurtas idėjas.
 • Mūsų sėdmaišiai gali būti siuvami su vidiniu maišu (rekomendojama medžiaginiams sedmaišiams) arba su papildoma apsauga nuo granulių išbyrėjimo (rekomenduojama sėdmaišiams iš dirbtinės odos).
 • mes nuolat stebime naujas technologijas, domimės naujovėmis. Kartais naudojame ir kitas medžiagas – poliesterį, nailoną, baldinius audinius. Bet pagrinde juos naudojame firminių ,brandinių sėdmaišių gamyboje. Nes medžiagos, forma, logotipo uždėjimo būdas taikomi kiekvienam užsakymui individualiai

Aukštos kokybės itališkos dirbtinės odos spalvos.

// Susisiekite su mumis, jeigu domina kiti spalviniai variantai
 • EKO ODA
  psl.1

  EKO ODA


  Sėdmaišių gamyboje mes naudojame itališką dirbtinę Ekoodą –tai patikrinta medžiaga, užsirekomendavo iš geriausios pusės, tai aukščiausios kokybės gaminys, atitinkantis šiuolaikines pasaulines technologijas ir mados tendencijas. Pagaminta remiantis visais aplinkosaugos reikalavimais, nenaudojant sunkiųjų metalų ir kenksmingų medžiagų.

  Pilnas katalogas ir odos specifikacija (PDF)
 • EKO ODA
  psl.2

  EKO ODA


  Naujos kartos ekooda atspari bakterijoms, grybeliams, neturi natūraliai odai būdingo kvapo. Tai ilgaamžė lengvai prižiūrima medžiaga, atspari trinčiai, dėmėms. Ją lengva prižiūrėti – pakanka nuvalyti paprastu vandeniu su muilu , nes nešvarumai neįsigeria į odos struktūrą. Ekoodos nereikia periodiškai impregnuoti. Be to, ji puikiai laiko formą

  Pilnas katalogas ir odos specifikacija (PDF)