1.1 Sėdmaisių Pildymas.

granules sedmaisiams EPS

1.1 Sėdmaisių Pildymas.

Posted by admin in Sėdmaisių Pildymas.

Pirmiausia, neegzistuoja nesusigulinčių, pagerintų, rinktinių ar bet kokių kitų stebuklingų granulių sėdmaišiams.

Jeigu jums kažkas siūlo būtent tokias, netikėkite ir juolab nepermokėkite už neegzistuojančias stebuklingas savybes.

Kodėl taip? Viskas labai paprasta, truputį įsigilinsime į sėdmaišių atsiradimo istoriją (išsamiau šio stebuklo atsiradimo istoriją papasakosime vėliau) Taigi, truputis istorijos apie sėdmaišių užpildą. Labai seniai, maždaug prieš 45 metus sėdmaišių užpildu turėjo tapti vanduo, po to buvo bandomos įvairios birios medžiagos, plastikinės ir kitokios granulės. Bet visa tai tik apsunkino tokio paprasto gaminio konstrukciją. Išeitį rado didysis pramonininkas Aurelijus Zanotta, būtent jis sugalvojo pildyti sėdmaišius biriomis polistirolo granulėmis. Tai yra pati paprasčiausia žaliava, naudojama statybose termo ir garso izoliacinių medžiagų gamybai bei pakuotei.

granules

Todėl viskas kas granulėse gali būti „ypatingo“, „specialaus“ tai yra jų klasifikacija, beje, svarbiausias granulių kokybės matas yra jų šilumos laidumo koeficientas.

Patikėkite, sėdmaišių užpildui  šie rodikliai nėra itin svarbūs ir aktualūs, juk mes nešildome sėdmaišiais sienų, ir juolab nesaugome juose šaldytos žuvies. Sėdmaišių granulių kokybę puikiai galima nustatyti vizualiai, pagal jų dydį, spalvą ir tt.  Smulkesnės granulės yra šiek tiek sunkesnės ir truputį mažiau susimina naudojant. Bet laikui bėgant visos granulės taps vienodo dydžio – smulkios ir kietos. Bingo, va kaip… sakysit Jūs. Tai štai kokios jos, “nesuminamos” granulės. Ko gero, kuo granulės smulkesnės ir kietesnės tuo jos geresnės, bet tikrai nėra nesusigulinčios. Renkantis užpildą rekomenduotume atsižvelgti į kai kuriuos niuansus… Laukite pratęsimo.
© 2013 „Lennycraft“. Visos teisės saugomos.
Griežtai draudžiama „Lennycraft“ paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „Lennycraft“ kaip šaltinį.

09 Rgs 2014 no comments

Sorry, the comment form is closed at this time.