Firminiai ir Vardiniai Sėdmaišiai

Viena svarbiausių mūsų įmonės veiklos krypčių - individualių sėdmaišių gamyba. Turime daug patirties, įvairių medžiagų ir technologijų sukūrti firminį sėdmaišį,atitinkantį jūsų poreikius.

Daugiau 
Sėdmaišis „Kriaušė“

Populiariausias klasikinio tipo sėdmaišis. Galite pasirinkti padėtį ir jis reaguoja į jus, atsižvelgiant į jūsų kūno formą. Turi daug naudojimo padėčių, skirta patogiai sėdėti ir gulėti.

Daugiau 
Sėdmaišis „Obuolys“

Maišo forma ir užpildo kiekis parinkti taip, kad kūno svoris tolygiai pasiskirsto per visą sėdmaišio plotą. Raumenys atsipalaiduoja, kūnas pailsi, to pasekmėje gerėja nuotaika.

Daugiau 
Sėdmaišis fotelis „Eger“

Lengvai prisitaiko prie jūsų kūno. Efektyvaus šoninio prilaikymo ir pakeisto svorio centro dėka, sėdėdami šiame fotelyje pasijusite tikrai atsipalaidavę ir visiškai neapkrausite nugaros.

Daugiau 
Sėdmaišis gultas „Long“

Elegantiškas ir stilingas gultas Long. Tai yra patogus ir šiuolaikiskas sėdmaišis.Puikiai tinka mėgstamos knygos skaitymui, ilgiems paplepėjimams su draugais bei poilsiui prie televizoriaus.

Daugiau 

Pilnas PDF katalogas (modeliai, matmenys):

4 / 5

Mūsų Klientai

VERTINTI REIKIA NET IR MAZIAUSIA ASMENINE PERGALE

Mūsų veiklos sfera, produktas, koncepcija atsirado iš domėjimosi nestandartiniais dalykais, kūrybiškais sprendimais. Idėja gaminti sėdmaišius gimė ir susiformavo per valandą, o toliau buvo jau technikos dalykas. Siuvamoji mašina, rankos ir didelis noras buvo mūsų pagrindinis sėkmės garantas.

Daugiau

BE KURYBISKUMO NEBUS NIEKO

„Idėja gaminti sėdmaišius buvo žingeidumo, potraukio nestandartiniams daiktams, kūrybiškumo pasekmė. Juos gaminti, ir kaip tai padaryti, sugalvojome per valandą. Pradėję veikti nieko nežinojome apie situaciją šioje rinkoje, tačiau pasirinkome strategiją, kuri neša sėkmę ir šiandien – akcentuoti išskirtinumą ir kokybę“,
Daugiau

Sėdmaišių gamybos versle – šeimos pergalė

Savo bendrovę verslininkai pavadino „Lennycraft“, suderinę abiejų interneto slapyvardžius. Lietuvai šis pavadinimas yra gana neįprastas, jo labiau reikėjo bendradarbiaujant su užsieniečiais, todėl gyvuoja ir paprastesnis variantas – „Gyvi baldai“.

Daugiau

D.U.K. apie sėdmaišius

Iš ko pagaminti jūsų sėdmaišiai, jeigu oda tai kodėl?

Sėdmaišių gamyboje mes naudojame itališką dirbtinę Ekoodą –tai patikrinta medžiaga, užsirekomendavo iš geriausios pusės, tai aukščiausios kokybės gaminys, atitinkantis šiuolaikines pasaulines technologijas ir mados tendencijas. Pagaminta remiantis visais aplinkosaugos reikalavimais, nenaudojant sunkiųjų metalų ir kenksmingų medžiagų. .Naujos kartos ekooda atspari bakterijoms, grybeliams, neturi natūraliai odai būdingo kvapo. Tai ilgaamžė lengvai prižiūrima medžiaga, atspari trinčiai, dėmėms. Ją lengva prižiūrėti – pakanka nuvalyti paprastu vandeniu su muilu , nes nešvarumai neįsigeria į odos struktūrą. Ekoodos nereikia periodiškai impregnuoti. Be to, ji puikiai laiko formą.

Ar gaminate sėdmaišius iš kitų medžiagų, audinio?

Taip, mes nuolat stebime naujas technologijas, domimės naujovėmis. Kartais naudojame ir kitas medžiagas –poliesterį, nailoną, baldinius audinius. Bet pagrinde juos naudojame firminių ,brandinių sėdmaišių gamyboje. Nes medžiagos, forma, logotipo uždėjimo būdas taikomi kiekvienam užsakymui individualiai.

Ar nebus problemų su ekooda šiltuoju metu laiku?

Per didelius karščius šiokių tokių problemų gali kilti, nes dirbtinė oda nepraleidžia drėgmės ir oro, žmogus gali prakaituoti. Bet dažniausiai žmonės naudoja baldus apsirengę viršutinius drabužius, be to per karščius žmogaus kūnas bet kuriuo atveju išskiria drėgmę – kaip apsauginę organizmo reakciją nuo perkaitimo, ir naudojant medžiaginius baldus tai mažiau jaučiasi tik dėl to, jog apmušalai sugeria drėgmę, to pasekmėje laikui bėgant audiniai praranda savo prekinę išvaizdą, atsiranda nemalonus kvapas, audinį teks skalbti arba keisti. Nėra idealios medžiagos sėdmaišiams, bet ekoodos pranašumai prieš audinį akivaizdūs, todėl mes savo produkcijai pasirinkome optimalų variantą – o būtent, kokybišką itališką ekoodą.

Kiek patvari yra ekooda?
Itališkos ekoodos trinities koeficientas gerokai didesnis nei daugumos baldinių audinių, viršija 100.000 ciklų pagal Martindeilo testą. Palyginimui, drabužinių audinių reikalavimai 5.000-11.000 ciklų, baldinių audinių apie 40.000 ciklų. Dažnai pavadinimu ekooda parduodama ne ekologiška dirbtinė oda, o taip vadinamas ekonominis odos variantas – tarpinis audinio ir odos variantas, paprastai šiems gaminiams naudojama pigi žaliava, pigios technologijos . To pasekmėje pusmečio bėgyje nekokybiška ekooda praranda prekinę išvaizdą, viršutinis sluoksnis nusilupa, pradeda trupėti. Itališkos Eco-friendly odos gamyboje naudojama tik ekologiškai švari, nekenksminga žaliava, kokybiškiausios medžiagos ir naujausios šiuolaikinės technologijos – tai sąlygoja aukštą odos kainą ir ilgaamžiškumą. Oda atitinka Europos sąjungos reikalavimus.
Daugiau